جـمـعــه ، ۱۹ مرداد سال ۱۳۹۷

آثار راه‌یافته به بخش مسابقه دومین جشنواره ملی فانوس در بخش فیلم و مواد تبلیغی اعلام شد

نتایج هیئت انتخاب بخش فیلم و مواد تبلیغی

آثار راه‌یافته به بخش مسابقه دومین جشنواره ملی فانوس در بخش فیلم و مواد تبلیغی اعلام شد

آثار راه‌یافته به بخش مسابقه دومین جشنواره ملی فانوس در بخش فیلم و مواد تبلیغی اعلام شد

نتایج بررسی هیئت انتخاب دومین جشنواره ملی فانوس در بخش فیلم و مواد تبلیغی به شرح زیر اعلام شد.

از تعداد 16 انیمیشن، 10 برنامه ترکیبی، 35 فیلم داستانی کوتاه، 53 فیلمنامه کوتاه، 11 فیلمنامه بلند، 24 تیزر، 30 فوتوکلیپ و 79 نماهنگ رسیده به دبیرخانه دومین جشنواره ملی فانوس، آثار زیر توسط هیئت انتخاب تایید و به بخش مسابقه راه یافتند:

 

منطقه یک

بخش انیمیشن:

انیمیشن بوم اثر نادر محمدی از اردبیل

انیمیشن آخرین فشنگ اثر یاسر زارع شاهمرس از آذربایجان شرقی

انیمیشن آقا مهدی اثر یاسر زارع شاهمرس از آذربایجان شرقی

انیمیشن دست های کوچک اثر مهدی خروشی از اردبیل

انیمیشن نرخ آزادی اثر مهدی خروشی از اردبیل

بخش برنامه ترکیبی:

برنامه ترکیبی حسین عاشیقلری اثر موسی ­الرضا ابراهیم­ زاده از اردبیل

برنامه ترکیبی خط سرخ اثر بهمن رحیمی وقار از همدان

برنامه ترکیبی فرهنگ ایثار اثر موسی­ الرضا ابراهیم­ زاده از اردبیل

بخش فیلم داستانی کوتاه:

فیلم داستانی کوتاه پل اثر رضا جمالی از اردبیل

فیلم داستانی کوتاه پیرمرد و دوچرخه اثر سلیم معزی از اردبیل

فیلم داستانی کوتاه وضعیت سفید اثر فاطمه شیرسرکانی از همدان

بخش فیلمنامه کوتاه:

فیلمنامه کوتاه پیکر اثر گیتی باقری از قزوین

فیلمنامه کوتاه ننه آسیه اثر رضا جمالی از اردبیل

بخش فوتوکلیپ:

 فوتوکلیپ اسوه صبر و مقاومت زنان اثر امید برجسته از آذربایجان غربی

فوتوکلیپ شوق انتظار اثر علی دانش از اردبیل

فوتوکلیپ شهید همدانی اثر محمد نظری از همدان

بخش تیزر:

تیزر اولین جشنواره خاطره نویسی شهید سردار همدانی اثر حمید ارشادی از همدان

تیزر آنکس که تو را شناخت اثر هادی بهرامیان از قزوین

تیزر جشنواره خاکریز اثر هادی بهرامیان از قزوین

تیزر یادواره شهدای فصل بهار اثر فرشید سلامت از اردبیل

بخش نماهنگ:

نماهنگ جانباز اثر مهدی جهانگیری از همدان

نماهنگ یادها اثر مرتضی مقدسی از آذربایجان شرقی

 

منطقه‌ دو

بخش برنامه ترکیبی:

برنامه ترکیبی یا ایها العزیز اثر علی شاکری از قم

بخش فیلم داستانی کوتاه:

فیلم داستانی کوتاه سپیده اثر هادی نادری از قم

فیلم داستانی کوتاه ننه هما اثر داود جلیلی از قم

فیلم داستانی کوتاه ویزا اثر محمد غفاری از قم

فیلم داستانی کوتاه با اثر سعید مؤذنی از اصفهان

فیلم داستانی کوتاه با بازی اثر سعید مؤذنی از اصفهان

فیلم داستانی کوتاه نفس اثر بیژن بیات از مرکزی

بخش فیلمنامه کوتاه:

فیلمنامه کوتاه رویاها اثر محسن غضنفری از قم

فیلمنامه کوتاه سبز شمعدانی اثر فاطمه علی­مرادی از قم

فیلمنامه کوتاه بابا بازی اثر ویدا موسوی قهفرخی از اصفهان

فیلمنامه کوتاه سپیده دم اثر بیژن بیات از مرکزی

فیلمنامه کوتاه من، زینب و مادرش شریفه اثر سعید مؤذنی از اصفهان

فیلمنامه کوتاه ننه حسن اثر داود جلیلی از قم

فیلمنامه کوتاه آن قطاری که میرفت اثر محمدرضا آریانفر از اصفهان

بخش فیلمنامه بلند:

فیلمنامه بلند بلتا اثر مجید فراهانی از قم

بخش فوتوکلیپ:

فوتوکلیپ 34 سال پروانگی  اثر مطهره مشایخی از مرکزی

فوتوکلیپ بصیرت اثر رضا یعقوبی از تهران

فوتوکلیپ خاک پوتین اثر معین ادیم از قم

فوتوکلیپ خروش لاجوردی اثر سیداحسان میریان از اصفهان

فوتوکلیپ زندگی اثر مطهره مشایخی از مرکزی

بخش نماهنگ:

نماهنگ ای باران اثر احمدرضا داوری از قم

نماهنگ آرامش در حضور دیگران اثر محسن صلواتی از قم

نماهنگ آغوش امن اثر محمدمهدی فکریان از اصفهان

نماهنگ  بانوی بارانی اثر احمدرضا داوری از قم

نماهنگ پاسداران حرم اثر مجتبی عرض پیما از قم

نماهنگ پروانه ها اثر احمدرضا داوری از قم

نماهنگ حجت خدا اثر سیداحسان میریان از اصفهان

نماهنگ حقیقت اثر احمدرضا داوری از قم

نماهنگ راه من اثر احمدرضا داوری از قم

نماهنگ رسم عشق اثر حسین نطنزی از قم

 

منطقه سه

بخش فیلمنامه کوتاه:

فیلمنامه کوتاه هدیه اثر معین ایران­ پور از کرمان

بخش نماهنگ:

نماهنگ یک پنجره فاصله اثر محمد مقتدری از فارس

 

منطقه‌ چهار

بخش انیمیشن:

انیمیشن پدر آسمانی اثر داود وحیدی از خراسان شمالی

بخش برنامه ترکیبی:

برنامه ترکیبی بازمانده اثر احمدرضا شاهدادی از خراسان جنوبی

بخش فیلم داستانی کوتاه:

فیلم داستانی کوتاه همه آن سالها اثر بهزاد رسول زاده از گیلان

بخش فوتوکلیپ:

فوتوکلیپ از آخر مجلس اثر حسن صمدی از گیلان

فوتوکلیپ حس تو اثر حسن صمدی از گیلان

فوتوکلیپ حماسه بصیرت اثر حسن صمدی از گیلان

فوتوکلیپ خرمشهر اثر حسن صمدی از گیلان

فوتوکلیپ وطنم اثر حسن صمدی از گیلان

بخش تیزر:

تیزر قاصدکها اثر حسن صمدی از گیلان

تیزرهفته دفاع اثر حسن صمدی از گیلان

تیزر همایش اسوه های صبر و مقاومت اثر حسن صمدی از گیلان

بخش نماهنگ:

نماهنگ بابای پاچوبی اثر ایمان پورغلامی از گیلان

نماهنگ شورآزادی اثر اسحاق مجیدی از گیلان

 

منطقه‌ پنج

بخش انیمیشن:

انیمیشن بالانس اثر برزان رستمی از کردستان

انیمیشن وصال اثر امیرحسین ریاحی از چهارمحال و بختیاری

بخش برنامه ترکیبی:

برنامه ترکیبی طلایه­ داران فتح اثر داریوش نیکبخت از چهارمحال و بختیاری

بخش فیلمنامه کوتاه:

فیلمنامه کوتاه ایستگاه اثر سارا اسماعیلی از چهارمحال و بختیاری

بخش فوتوکلیپ:

فوتوکلیپ راهیان نور کرمانشاه اثر آرش بختیار از کرمانشاه

فوتوکلیپ وداع اثر سید مصطفی موسوی از چهارمحال و بختیاری

بخش تیزر:

تیزر اطلاع رسانی جشنواره عکس یادیاران اثر سید مصطفی موسوی از چهارمحال و بختیاری

تیزر عناوین هفته دفاع مقدس سال 96 اثر سید مصطفی موسوی از چهارمحال و بختیاری

تیزر یادمان شهدای مظلوم سیرانبند بانه اثر محمدرئوف فرازی از کردستان

 

(لازم به ذکر است بخشهای تله تئاتر، تله فیلم، سریال و فیلم سینمایی به حد نصاب داوری و انتخاب نرسیدند.)